097 | ČERNÁ MONOSTRUKTURA
KYNCL František (1924 – 2011)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- dosažená cena: 40 000 CZK
Akryl na papíře, reliéf, 105 x 78 cm, rámováno, pod sklem, datace 1992, signováno zezadu F. K 92.