108 | RUSALKA
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 5 000 CZK
Litografie na papíře, 305 x 163 mm, volný list, datace 2005, signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2005, opatřeno přípisem s určením.