109 | POSTAVY
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 6 000 CZK
Litografie na papíře, 400 x 298 mm, volný list, datace 2008, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 2008, autorský tisk.