121 | MODRÝ AKT
AGHAMIAN Karen (1946)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 3 000 CZK
Olej na plátně, 66 x 97 cm, rámování, datace 1990, signováno vpravo dole Aghamian Karen 90.