165 | HORNÍ BEČVA
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- dosažená cena: 3 500 CZK
Tužka na papíře, 39 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1908, signováno vpravo dole O Bubeníček H. Bečva Fojtovi 1908 2/9.