198 | CESTA V BOLOURIS
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- vyvolávací cena: 32 000 CZK
- dosažená cena: 75 000 CZK
Olej na plátně, 54,5 x 67 cm, datace 1929, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček 1929, zeazdu opatřeno štítkem s přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno č. k. 1364