200 | PORTRÉT DÁMY
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 22 000 CZK
Olej na lepence, 46 x 39 cm, rámováno. zezadu opatřeno přípisem s určením.
Provenience:
Ze sbírky p. hlasatele Havla, osob. přítele m. Koníčka a kmotra Oldy Koníčka ml.
Portrét v Čechách očima dvou století. Správa pražského hradu a SVU Mánes. Císařská konírna na Pražském hradě (17. 12. 2019 – 30. 3. 2020).
Portrét v Čechách očima dvou století. Správa pražského hradu a SVU Mánes, s.