207 | ČTYŘI KRAJINY
PRUCHA Jindřich (1886 – 1914)
- vyvolávací cena: 180 000 CZK
- dosažená cena: 190 000 CZK
Olej na plátně, 64 x 81,5 cm, rámováno, datace – před 1909, signováno vpravo dole J. Prucha.
Opatřeno odborným posudkem prof. Zdeňka Sejčka.