221 | KLIDNÉ MOŘE
SÁGNER Augustin (1891 – 1946)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na plátně, 44,5 x 57 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ságner, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.