235 | PŘEDJAŘÍ U VRÁBÍ
KERHART Oldřich (1895 – 1947)
- vyvolávací cena: 32 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na překližce, 75 x 120 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole O. Kerhart 1942., zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
Umělecká Beseda, 1942, č. 59.