241 | PORTRÉT DÁMY S PERLOVÝM NÁHRDELNÍKM
ČUMPELÍK Jan (1895 – 1965)
- vyvolávací cena: 14 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 71 x 51,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Čumpelík.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013.
Portrét v Čechách, S.V.U. Mánes a Správa Pražkého hradu, Císařská konírna, 18. 12. 2019 - 22. 3. 2020, Praha.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013, s. 296/297.
Portrét v Čechách, S.V.U. Mánes a Správa Pražkého hradu, Praha, 2019, s. 406.