067 | DOMY
SOLOVJEVOVÁ Jaroslava (1926 – 2013)
- vyvolávací cena: 36 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na plátně, 53,5 x 72 cm, rámováno, datace 1967, signováno vpravo dole J. Solovjevová 67, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem ČFVU Liberec.