081 | BEZ NÁZVU
BALCAR Jiří (1929 – 1968)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 17 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 49,5 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vpravo dole Jiří Balcar 68, vlevo značeno autorský tisk, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem autora.