106 | PORTRÉT MODERNÍCH ŽEN
NAČERADSKÝ Jiří (1939 – 2014)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 58,5 x 42,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1978, signováno vlevo dole Načeradský 78.