210 | ŽENA S PERLOVÝM NÁHRDELNÍKEM
EBERL František Zdeněk (1888 – 1962)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 100 000 CZK
Olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, datace 1850 – 1952, signováno vpravo dole F. Eberl.
Catalog raisonné autora dílo uvádí pod číslem No. G639.