196 | PODOBIZNA TOMÁŠKOVA
NECHLEBA Vratislav (1885 – 1965)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 16 000 CZK
Olej na plátně, 80,5 x 70,5 cm, rámováno, datace 1920, signováno vlevo dole VNechleba 1920.
Československý lid a jeho kraj v životě, práci a zápasu, duben, 1949, č. 44.