064 | KRAJINA PŘED BOUŘÍ
MENČÍK Václav (1926 – 2013)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Papír adjustovaný na desce, 41 x 60 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole VaMen 28I.II.64.