094 | ČEKÁNÍ
KRISTOFORI Jan (1931 – 2004)
- vyvolávací cena: 14 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 71,5 x 64 cm, rámováno, datace 1978, signováno dole uprostřed KRISTOFORI 78.