107 | ŽENSKÝ AKT
NAČERADSKÝ Jiří (1939 – 2014)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 24 000 CZK
Tempera na papíře, 61 x 44 cm, rámováno, pod sklem, datace 1987, signováno Načeradský 87.