115 | KYTICE
AGHAMIAN Karen (1946)
- vyvolávací cena: 2 000 CZK
Olej na plátně, 38 x 55 cm, rámováno, datace 1993, signováno zezadu na plátně KAREN AGHAMIAN 46.