143 | ZOJA
COUFAL Ondřej (1979)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 5 000 CZK
Olej na kartonu, 32,5 x 22,5 cm, datace 2002, signováno vlevo dole O Coufal 2002.