146 | DOLSKÝ MLÝN
KIRNIG Alois (1840 – 1911)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- dosažená cena: 48 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 40 x 35 cm, datace 1893, signováno vpravo dole A. Kirnig 1893.