147 | LESNÍ KRAJINA S PTACTVEM V ZIMĚ
CHITTUSSI Antonín (1847 – 1891)
- vyvolávací cena: 220 000 CZK
- dosažená cena: 280 000 CZK
Olej na plátně, 24 x 36,5 cm, rámováno, datace – okolo 1880.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Romana Prahla.