175 | PODZIMNÍ ŘEKA
HAVELKA Roman (1877 – 1950)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 42 000 CZK
Olej na lepence, 44,5 x 55 cm, rámováno, datace 1924, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA 1924.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař