197 | LESNÍ PRÁCE
BOHÁČEK Karel (1886 – 1928)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 6 000 CZK
Olej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, datace - okolo 1918, signováno vpravo dole K. Boháček.