214 | NA KANAPI
TONDEROVÁ-ZÁTKOVÁ Sláva (1888 – 1969)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 40 000 CZK
Olej na plátně, 66,5 x 83 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole S. T. 31, zezadu na plátně opatřeno razítkem: VYSTAVENO V MÁNESU 1936.
Souborná výstava obrazů Slávy Tonderové-Zátkové, Mánes, 1936, č. k. 38.