220 | PIJAN
JELÍNEK František (1890 – 1977)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 23,5 x 12 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fra Jelínek.