Barevný monotyp a suchá jehla na ručním papíře, 90 x 77 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole Reynek. Provenience: Z širšího okruhu rodiny autora. Publikováno: Bohuslav REYNEK (1892-1971). Catalogue raisonné et illustré des peintures, dessins et gravures, 1960 – 1966, s. 3, č. 17. Bernardi, Renata, Bohuslav Reynek, 2. sv. (soupis díla), Brno, 1992, č. G551. Pavel Chalupa, Bohuslav Reynek. Arbor vitae, Praha, 2011, s. 354.