Olej na plátně, 57 x 91 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole Vlastimil Rada 1932, zezadu opatřeno výstavním štítkem a č. 0233. Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Umělecká beseda, Alšově síň, od 7.dubna do 9. května 1934, č. kat. 1.