Akvarel a tužka na papíře, 49 x 32 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2007, dole uprostřed Kolíbal 2007.
Viděná geometrická kompozice je krásným vzorkem umělcova nakládání s tvary a liniemi, jež je do sebe zakomponována a vytváří tak nová homogenní uskupení. Co mají všechna Kolíbalova díla společného, nevyjímaje nabízené kombinované techniky, je citlivost a minimum výrazových prostředků, jež ve výsledném celku vytváří efekt kánonu krásy, zpodobnění jednoduchosti. Kolíbal již od šedesátých let své výrazové prostředky zgeneralizoval na práci s liniemi a plochami a dodnes svým specifickým přístupem ohromuje.