Olej na plátně adjustovaném na lepence, 38 x 20 cm, rámováno, datace - před 1920, vpravo dole věnuje Mucha. Opatřeno odborný posudkem PhDr. Karla Srpa. Z posudku PhDr. Karla Srpa: Tato kvalitní a suverénně provedená kompozice světoznámého českého Pařížana a osobitého zástupce Ar nouveau Alfonse Muchy představuje dílo z jeho zralého tvůrčího období, kdy už v plném proudu probíhala práce na cyklu Slovanské epopeje, tedy z období, kdy se ještě chystal ke svým bílým dívkám, kterým se často věnoval během dvacátých let. Portrét dívky pochází s významné sbírky Normana a Suzanne Hascoeových, známé též pod označením The Hascoe Family Collection. Plátno je také publikováno a reprodukováno v katalogu zmíněné sbírky.