047 | Z CYKLU DIALOGY SE STARÝMI MISTRY (GOLTZIUS CHUŤ)
ANDERLE Jiří (1936)
vyvolávací cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 26 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 66 x 49 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1983, signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1983. Publikováno: Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954 – 1955), Slovart 1995, str. 197, varianta díla.