"Kombinovaná technika na lepence, 15 x 24 cm, rámováno, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole Hlinomaz 72. Vystaveno: Josef Hlinomaz Malující šašour, Galerie U Betlémské kaple, 3. - 27. 11. 2011; Vzpomínky na budoucí Příbram, Galerie Františka Drtikola, Příbram, 2012; Josef Hlinomaz: Obrazy"" - Uničov, MK Uničov 4. 6. 2013 - 2. 9. 2013; Majoucta, pane Hlinomazv, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014; Josef Hlinomaz, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, Prácheňské muzeum v Písku, 5. 6.-1. 8. 2014; Josef Hlinomaz, Elektrifikace vesmíru, European Arts Investments, srpen – září 2014."