Olej na lepence, 26,5 x 33,5 cm, rámováno, datace 1904, signováno vlevo nahoře K Špillar spolu s přípisem s určením. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno a publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 103, zezadu štítek a razítko.