012 | TÁNÍ
LEBEDA Otakar (1877 - 1901)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na papíře, 20 x 24 cm, rámováno, pod sklem, zezadu opatřeno výstavním razítkem Mánes 1928, razítko sbírky JUDr. Jaroslava Borovičky.
Dílo malíře Otakara Lebedy, 8. 2. – 4. 3., Síň Mánesa, 1928.