042 | SEDÍCÍ AKT
SÁGNER Augustín (1891 - 1946)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 50 000 CZK
Olej na plátně, 55 x 38 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ságner, zezadu na slepém rámu opatřeno výstavním štítkem, zezadu na slepém rámu přípis s určením.
Augustin Ságner: Malířské dílo, Krajská galerie Hradec Králové, Hradec Králové, 1976.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 82 - 83.