Serigrafie na papíře, 60 x 60 cm, rámováno, pod sklem, datace 1971, signováno zezadu Sýkora 71, list č. 75/100. Publikováno: Lenka Sýkorová, Grafika – Zdeněk Sýkora, Praha, 2008, s. 154.