Olej na dřevěné desce, 23 x 14 cm, rámováno, zezadu opatřeno pozůstalostní pečetí V. Brožíka, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem. Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová. Vystaveno a publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, Praha, 2011. Publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, str. 37.