Mixed media, 103 x 75 cm, rámováno v kazetovém rámu, datace 2019, signováno zezadu KINTERA 2019, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Široké veřejnosti známý český autor instalací a současného umění zde přednáší svou myšlenku tzv. postnaturalia. Myšlenky, která nás uvádí do světa, kde je příroda, fauna vytvořena z produktů lidské společnosti. Nejedná se ani tak o samotné výrobky civilizace, ale spíše o produkty zbytkové, které autor recykluje do nových forem a dává jim novou užitnou formu. Tato pseudofialka, jak napovídá název díla, je tvořena z vyřazeného elektrotechnického materiálu a dlí, jako tomu již u autora je zvykem, v proskleném kazetovém rámu, který tentokrát přímo podtrhuje podstatu díla a dodává mu na efektu muzejního exempláře, se kterým se divák dostává do kontaktu v přírodovědeckých sbírkách. Projekt Postnaturália, jehož bylo dílo součástí, byl vystaven v italském městě Reggio Emilia, v rámci slavné sbírky Maramotti. Zde Krištof Kintera uvedl myšlenku alternativní přírody do úplné komplexnosti tohoto slova a divák se tak mohl procházet touto novátorskou krajinou. Všechny díla autora, stejně tak i dílo předložené, mají společnou myšlenku, a to probudit v divákovi zájem, a hlavně být pomyslným impulsem k přemítání o dané problematice, námětu, který stejně tak, jako i jiná média, rozhoří v divákovi chuť k diskuzi, a tak se nevědomky či vědomky podílet na mentální spolupráci se samotným autorem.