066 | VÝHLED DO KRAJE
LOLEK Stanislav (18732 – 1936)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na platně adjustovaném na kartonu, 19 x 28,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Lolek.