087 | JAN Z KALICHA
BÍLEK František (1872 – 1941)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 3 000 CZK
Dřevoryt na papíře, 490 x 640 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole F. BÍLEK.