090 | VÝJEV S DVĚMA ŽENAMI (BOŽSKÁ KOMEDIE)
HOFMAN Vlastimil (1881 – 1970)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 110 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 22 x 35 cm, rámováno, signováno vlevo dole Vlastimil Hofman.