121 | Z HANÉ / LETNÍ KRAJINA
HUDEČEK František (1909 – 1990)
- vyvolávací cena: 150 000 CZK
- dosažená cena: 180 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na překližce, 26,5 x 56,5 cm, rámováno, datace 1942, signováno vlevo dole Fr. Hudeček 42.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Karel Srp.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, 4. 9.–1. 11. 2015, str. 615.