001 | ALPSKÁ KRAJINA
WACHSMANN Bedřich (1820 – 1897)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
- dosažená cena: 120 000 CZK
Olej na plátně, 75 x 8,5 cm, rámováno, datace 1896, signováno vlevo dole F. Wachsmann 1896.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012, s. 43.