011 | KOUPÁNÍ
HÁLA Jan (1890 – 1969)
- vyvolávací cena: 240 000 CZK
- dosažená cena: 410 000 CZK
Olej na plátně, 46,5 x 64 cm, rámováno, datace 1952, signováno vlevo dole J. HÁLA 52.
Reprodukováno:
Ján Abelovský, J. Hála, Zlatý fond slovenského výtvarného umenia, Trenčín, 2006, č. 200.