059 | NA KRAJI LESA
KAVÁN František (1866 – 1941)
- vyvolávací cena: 75 000 CZK
- dosažená cena: 180 000 CZK
Olej na papíře adjustovaném na lepence, 18 x 28 cm, rámováno, datace 1894, signováno vlevo dole 3. dubna 94 Franta.
FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze
František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, číslo soupisu 167 na s. 420.