070 | HELGOLAND
KRÁL Josef (1877 – 1914)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
Olej na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole J. Král.
XV. výstava Goltzova tvrz, k výročí 110 let od úmrtí Julia Mařáka, 1. 5. 7. 6., 2009.
XV. výstava Goltzova tvrz, k výročí 110 let od úmrtí Julia Mařáka, 1. 5. 7. 6., 2009, s. 33.