099 | NÁMĚSTÍ SV. MARKA
ZRZAVÝ Jan (1890 – 1977)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
Litografie na papíře, 11,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1976, signováno vpravo dole Jan Zrzavý.