118 | VÝHLED Z OKNA ATELIÉRU V OSTRAVĚ
HLOBIL Vilém (1904 – 1994)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
Olej na plátně, 90 x 64 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Hlobil, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.