120 | SOUMRAK U ŘEKY
VRBOVÁ-ŠTEFKOVÁ Miloslava (1909 – 1991)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na lepence, 65 x 80 cm, rámováno, signováno vpravo dole M Vrbová.